Vilniaus „Žaibo“ futbolo turnyro tvarkaraštis

Spalio 4 dieną Vilniuje vyks berniukų, gimusių 2004m. futbolo turnyras „Rudens taurė – 2014“. Pateikiame turnyro tvarkaraštį:

Futbolo turnyras „Rudens taurė – 2014“

 

 

POGRUPIAI

 

A – pogrupis                                                    B – pogrupis

 

1. Vilniaus FA „Žalgirietis – I“                         1. Vilniaus FM „Žaibas – Balti“

2. Vilniaus FM „Audra“                                     2. Vilniaus FA „Žalgirietis – II“

3. Vilniaus FM                                                    3. Panevėžio FA

4. Vilniaus FM „Žaibas – Žali“                        4. Kauno FM „Fortūna“

 

TVARKARAŠTIS

A – POGRUPIS

 

  1. 10.30 val. – 10.48 val.                      Vilniaus FM „Audra“ – Vilniaus FA „Žalgirietis – I“
  2. 10.50 val. – 11.08 val.                      Vilniaus FM – Vilniaus FM „Žaibas – Žali“
  3. 11.10 val. – 11.28 val.                      Vilniaus FA „Žalgirietis – I“ – Vilniaus FM
  4. 11.30 val. – 11.48 val.                      Vilniaus FM „Žaibas – Žali“ – Vilniaus FA „Žalgirietis – I“
  5. 11.50 val. – 12.08 val.                      Vilniaus FM „Audra“ – Vilniaus FM
  6. 12.10 val. – 12.28 val.                      Vilniaus FM „Audra“ – Vilniaus FM „Žaibas – Žali“

 

B – POGRUPIS

 

  1. 12.40 val. – 12.58 val.                     Panevėžio FA – Vilniaus FA „Žalgirietis – II“
  2. 13.00 val. – 13.18 val.                     Vilniaus FA „Žalgirietis – II“ – Vilniaus FM „Žaibas – Balti“
  3. 13.20 val. – 13.38 val.              Kauno FM „Fortūna“ – Panevėžio FA
  4. 13.40 val. – 13.58 val.                     Vilniaus FM „Žaibas – Balti“ – Panevėžio FA
  5. 14.00 val. – 14.18 val.               Vilniaus FA „Žalgirietis – II“ – Kauno FM „Fortūna“
  6. 14.20 val. – 14.38 val.               Kauno FM „Fortūna“ – Vilniaus FM „Žaibas – Balti“

Rungtynės dėl vietų

  1. 14.45 val. – 15.05 val.                      A4 – B4 Rungtynės dėl VII vietos
  2. 15.10 val. – 15.30 val.                      A3 – B3 Rungtynės dėl V vietos
  3. 15.35 val. – 15.55 val.                      A2 – B2 Rungtynės dėl III vietos
  4. 16.00 val. – 16.20 val.                      A1 – B1 Finalas

16.30 val. Turnyro uždarymas

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *