Turnyre Prienuose „Fortūna“ čempionė!!!

Prienuose vyko 4 komandų futbolo turnyras. Jame dalyvavo berniukai, gimę 2001 metais. Tai buvo po atostogų pirmasis turnyras ir pirmosios rungtynės šiais metais. Džiugu, kad metus Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ pradėjo gražiomis pergalėmis ir dideliu noru laimėti.Turnyre be Kauno „Fortūnos“ dalyvavo Prienų „KKSC“, Jonavos „KKSC“ ir Vilkaviškio „SM“ komandos.

Pirmas rungtynes „Fortūnos“ komanda susitiko su Vilkaviškio „SM“ komanda. Sunkiai pradėję rungtynes mūsų futbolininkai vėliau įsivažiavo ir nepaliko vilčių varžovams 7-0.

Antrose rungtynėse mūsų futbolininkų varžovai buvo Jonavos „KKSC“ komanda. Rungtynės vyko atkakliai,bet visą laiką Kauno „Fortūna“ pirmavo ir neleido varžovams pagalvoti apie pergalę. Laimėjom 4-3.

Trečiose rungtynės buvo vertos finalo. Vyko atkakli,lygi kova. Mūsų varžovai buvo turnyro šeimininkai, Prienų futbolininkai.Rungtynių rezultatas keitėsi kelis kartus, pirmavo tai viena, tai kita komanda. Rungtynių kulminacija buvo iki pat galo, esant rezultatui 4-4 ir iki rungtynių pabaigos likus 5 sek, Laurynas tiksliai įvedė kamuolį nuo vartų Elvinui ir šis aidint sirenai pelnė labai gražų įvartį, taip atnešdamas pergalę Kauno „Fortūnos“ komandai 5-4.

Geriausiu turnyro puolėju tapo Benas, geriausiu turnyro vartininku pripažintas Laurynas, geriausiu žaidėju tapo Elvinas ir Karolis.

Nuotraukos iš turnyro yra mūsų profilyje Facebook’e   FM Fortuna

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *