TURNYRE KĖDAINIUOSE FINALĄ PRALAIMĖJUSI „FORTŪNA“ LIKO ANTRA

Lapkričio 25 dieną Kėdainiuose vyko berniukų, gimusių 2005 metais futbolo turnyras „Nevėžio taurė“. Jame sėkmingai dalyvavo Kauno futbolo mokyklos „Fortūnos“ futbolininkai.

Kauno „Fortūna“ pakliuvo į A pogrupį kartu su Kėdainių „Nevėžis -1 „, Garliavos FK „Garliava“ , Kauno „Ąžuolas – 2“ komandomis.

Pirmose turnyro rungtynėse „Fortūnos“ futbolininkai susitiko su turnyro šeimininkais Kėdainių „Nevėžio – 1“ komanda. Rungtynes įtikinamai laimėjo  Kauno „Fortūnos“ futbolininkai, rezultatu 8-0. Kaip sakoma, gera pradžia pusė darbo 🙂

Antros rungtynės nebuvo toks lengvas pasivaikščiojimas mūsų futbolininkams. Teko susitikti su kita Kauno ekipa „Ąžuolu – 2“. Visas rungtynes dominavo mūsų futbolininkai neleido varžovams pagalvoti apie pergalę,nors „Ąžuolo-2“ komanda ir du kartus buvo sulyginusi rezultatą, bet mūsiškiai po tikslių Nojaus ir Aurimo įvarčių laimėjo rungtynes 3-2.

Trečiose rungtynėse varžovas buvo Garliavos „FK Garliava“ komanda.  Ir šiose rungtynėse visą laiką dominavo „Fortūnos“ futbolininkai,kurie po tikslių Nojaus ir Aurimo įvarčių pirmavo 2-0  tik rungtynių pabaigoje Garliavos futbolininkai sušvelnino rezultatą 2-1.

Nepralaimėjusi nė karto Kauno „Fortūna“ pogrupyje užėmė pirmąją vietą ir finale kovojo su kita Kauno komanda „Ąžuolu-1“.

Finalas kaip ir visada prasidėjo labai atkakliai ir įtemptai. Daug jėgų atidavę pogrupio rungtynėse Kauno „Fortūnos“ futbolininkai iš paskutiniųjų kovojo su labiau patyrusia Kauno „Ąžuolo -1“ komanda.Po grubių teisėjo klaidų du įvarčius pelnę, kurie neturėjo būti įskaityti, pirmavo Kauno „Ažuolas-1“ komanda, nors Kajus Vitulskis gražiu smūgiu ir sušvelnino rezultatą, bet „Ąžuolas-1“ pridėjo dar du įvarčius ir tapo turnyro nugalėtoju.

Geriausiu turnyro puolėju pripažintas Nojus Bitinas, pelnęs 4 įvarčius.

Geriausiu Kauno „Fortūnos“ komandos žaidėju pripažintas Kajus Vitulskis.

Sveikinimai komandai, parodžiusiai gero lygio futbolą ir įgijusiai daug žaidybinės patirties!!! Šaunuoliai!!!

 

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *