Tarptautiniame futbolo turnyre Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ komandai sidabro medaliai

Rugpjūčio 24 dieną Raseiniuose vyko tarptautinis berniukų, gimusių 2007 metais futbolo turnyras „Raseiniai Cup“. Jame dalyvavo Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ komanda, gimusi 2008 metais. Parungtyniauti tarp metais vyresnių futbolininkų buvo gera praktika bei didelis iššūkis.

Pirmose rungtynėse susitikome su turnyro šeimininkais Raseinių „KKSC“ futbolininkais, kuriuos iveikėme rezultatu 3-2.

Antrose rungtynėse susitikome su svečiais iš Latvijos FK „Kraslava“. Šiuo metu savo regione vykstančiame Latvijos vaikų čempionate ši komanda užima 3-ąją vietą. Rungtynėse atidavėme daug jėgų, buvo didelis noras nugalėti ir kova iki paskutinio teisėjo švilpuko. Pavyko pasiekti pergalę rezultatu 1-0.

Trečių rungtynių varžovas buvo Vilkijos komanda, kurią nugalėjome rezultatu 3-1.

Ketvirtose rungtynėse varžovas buvo Tauragės „Tauro“ komanda. Galima paminėti kad šiose rungtynėse fortūna nusisuko nuo mūsų komandos ir atsirado nuovargis, ko pasekoje pralaimėjome rezultatu 0-3. Šiose rungtynėse turėjome tris 100 % progas įvarčiui pasiekti.

Viso turnyro metu vaikinai buvo drausmingi, labai stengėsi, norėjo laimėti tai liko nepastebėta ir turnyro organizatorių, kurie geriausiu „Fortūnos“ komandos žaidėju pripažino Liudą Breivę, o geriausiu turnyro saugu tapo Lukas Starkus.

 

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *