Įrašai

2006m.tarptautinio futbolo turnyro „Kaunas City Cup“ tvarkaraštis

Penktadienį S.Dariaus ir S.Girėno stadione vyks tarptautinis futbolo turnyras „Kaunas city Cup“. Jame dalyvaus 8 komandos iš Lietuvos,Latvijos ir Lenkijos.

TVARKARAŠTIS

 1 kėlinys – 20 minučių

 Aikštėje: 6 žaidėjai + vartininkas

 

„A“ pogrupis                                                                                         „B“ pogrupis

(3 aikštė)                                                                                               (4 aikštė)

10.00 „Girionys“ – „Valmiera“                           10.00 „Wlokniarz“(Pol) – „Fortūna“

10.23 „Dinamo“ – Vilnius BFA                            10.23 „Dinamo“/2006  – „Nevėžis“

11.00 „Girionys“ – Vilnius BFA                           11.00 „Nevėžis“ – „Wlokniarz“

11.23 „Dinamo“ – „Valmiera“                            11.23 „Dinamo“/2006 (LV) – „Fortūna“

12.00 „Girionys“ – „Dinamo“                             12.00 „Wlokniarz“ – „Dinamo“/2006

12.23 „Valmiera“ – Vilnius BFA                         12.23 „Fortūna“ – „Nevėžis“

12.50 A3 – B4                                                             12.50 A4 – B3

13.15 A1 – B2                                                           13.15 A2 – B1

13.40 Dėl 5-6 vietos                                               13.40 Dėl 7-8 vietos

14.00 Dėl 1-2 vietos                                               14.00 Dėl 3-4 vietos

14.25 UŽDARYMAS

2008m. „Kaunas City Cup“ futbolo turnyro tvarkaraštis

Kaune, S.Dariaus ir S.Girėno stadione šį ketvirtadienį (25 dieną) vyks tarptautinis berniukų,gimusių 2008m. futbolo turnyras „Kaunas City Cup“. Turnyre dalyvaus komandos iš Lietuvos,Latvijos ir Lenkijos. Pateikiame turnyro  tvarkaraštį:

 

TVARKARAŠTIS (1 kėlinys – 12 minučių / Aikštėje: 5 žaidėjai + vartininkas)

1 aikštė                                                                      2 aikštė                                                3 aikštė

10.00 Fortūna – Ąžuolas B       10.00 Marijampolė – Nevėžis A   10.00 Kaunas – Sūduva

10.15 Ąžuolas A – Nevėžis B     10.15 Rabona – Banga                          10.15 Žiogeliai – Griunvaldas

10.30 Dinamo – Ateitis             10.30 Šiauliai – Wigry                            10.30 Nevėžis A – Ąžuolas B

10.45 Fortūna – Marijampolė  10.45 Sūduva – Nevėžis B            10.45 Kaunas – Ąžuolas A

11.00 Rabona – Ateitis           11.00 Dinamo – Banga                            11.00 Wigry – Griunvaldas

11.15 Šiauliai – Žiogeliai        11.15 Fortūna – Nevėžis A                 11.15 Marijampolė – Ąžuolas B

11.30 Sūduva – Griunvaldas 11.30 Wigry – Ąžuolas A                           11.30 Banga – Ateitis

11.45 Kaunas – Žiogeliai        11.45 Dinamo – Rabona                         11.45 Šiauliai – Nevėžis B

12.00 Ateitis – Nevėžis A    12.00 Banga – Ąžuolas B                            12.00 Wigry – Sūduva

12.15 Ąžuolas A – Griunvaldas 12.15 Fortūna – Rabona                12.15 Šiauliai – Kaunas

12.30 Dinamo – Marijampolė 12.30 Žiogeliai – Nevėžis B                   12.30 Ąžuolas B – Ateitis

12.45 Banga – Nevėžis A       12.45 Šiauliai – Sūduva                              12.45 Wigry – Kaunas

13.00 Griunvaldas – Nevėžis B 13.00 Žiogeliai – Ąžuolas A                13.00 Marijampolė – Rabona

13.15 Dinamo – Fortūna        13.25 Wigry – Nevėžis B                     13.25 ———————–

13.40 Ąžuolas B – Rabona      13.40 Griunvaldas – Kaunas                 13.40 Šiauliai – Ąžuolas A

13.55 Banga – Fortūna           13.55 Dinamo – Nevėžis A                13.55 Marijampolė – Ateitis

14.10 Žiogeliai – Wigry            14.10 Kaunas – Nevėžis B                         14.10 Sūduva – Ąžuolas A

14.25 Dinamo – Ąžuolas B       14.25 Ateitis – Fortūna                     14.25 Šiauliai – Griunvaldas

14.40 Rabona – Nevėžis A       14.40 Sūduva – Žiogeliai                      14.40 Banga – Marijampolė

14.55 A8 – B8                               14.55 A7 – B7                                           14.55 A6 – B6

15.10 A5 – B5                               15.10 A4 – B4                                             15.10 A3 – B3

15.25 A2 – B2                               15.25 A1 – B1

Trijų valstybių tarptautinio futbolo turnyro 2004m. Salaspils (Latvija) tvarkaraštis

Balandžio 12 dieną futbolo mokyklos „Fortūna“ komanda dalyvaus 12-kos komandų tarptautiniame futbolo turnyre  Latvijoje, Salaspils mieste.Turnyre rungtyniaus komandos iš Lietuvos,Latvijos ir Estijos. Pateikiame turnyro tvarkaraštį:

       BFK Salaspils Lieldienu kauss  2004 g

12.04.2015    Salaspils , Rudzu iela  2 , 1 x 17 min ,   8 x 8

A grupė

1. AcademijaKulakova
2. FS Garkalne
3. JFA Jelgava 2
4. FA Siauliu(Lit)

                                                            B grupė

1. JFA Jelgava 1
2. FC Majak(Est)
3. JFA Skonto 2005
4. FK Aizkraukle

                                                               C grupė

1. Academ FC
2. JFA Skonto
3. FK Fortuna(Ltu)
4. FS Daugava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

               Aikštė 1             Aikštė 2
1. 11.00-11.17 A.Kulakova-FS Garkalne JFA Jelgava 2-FA Siauliu
2. 11.20-11.37 JFA Skonto 2005-FC Majak JFA Jelgava 1-FK Aizkraukle
3. 11.40-11.57 JFA Skonto-Academ FC FK Fortuna-FS Daugava
4. 12.00-12.17 A.Kulakova-FA Siauliu FS Garkalne-JFA Jelgava 2
5. 12.20-12.37 JFA Skonto 2005-Aizkraukle JFA Jelgava 1-FC Majak
6. 12.40-12.57 JFA Skonto-FS Daugava Academ FC-FK Fortuna
7. 13.00-13.17 A.Kulakova-JFA Jelgava 2 FS Garkalne-FA Siauliu
8. 13.20-13.37 JFA Skonto 2005- Jelgava 1 FK Aizkraukle-FC Majak
9. 13.40-13.57 JFA Skonto-FK Fortuna Academ FS Daugava
10. 14.00-14.17 A1-B1 A2-B2
11. 14.20-14.37 A3-B3 A4-B4
12. 14.40-14.57 A1-C1 A2-C2
13. 15.00-15.17 A3-C3 A4-C4
14. 15.20-15.37 B1-C1 B2-C2
15. 15.40-15.57 B3-C3 B4-C4

 

1-3  vieta

A1
B1
C1

4-6 vieta

A2
B2
C2

7-9  vieta

A3
B3
C3

10-12 vieta

A4
B4
C4

 

2008m Tarptautinio futbolo turnyro Rygoje tvarkaraštis

Spalio 18 dieną Rygoje vyks tarptautinis berniukų futbolo turnyras. Jame dalyvaus Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ komanda. Tai bus pirmasis jaunųjų futbolininkų turnyras. Rugoje dalyvaus net 14 komandų iš Latvijos ir Lietuvos. Pateikiame turnyro tvarkaraštį:

            BFK Salaspils Rudens kauss  2008 m.

18.10.2014          Riga, Grostonas 6 b , Olimpinis Sporto Centras ,  1 x 15 min

A grupė

1. BFK Salaspils 1                
2. Riga United                
3. Fariona FK                
4. FK Iecava                
5. Rigas FS                
6. FS Daugava                
7. Fortuna(Lit)                

 

 

B grupė

1. SK Babite                
2. Academ FC                
3. Marupe                
4. Dobele                
5. BFC Daugava 1                
6. BFC Daugava 2                
7. Dinamo Sauriesi                

 

                    Aikštelė 1

 

1.   10.00-10.15    BFK Salaspils -Riga United

2.   10.18-10.33    BFK Salaspils -Fortuna

3.   10.35-10.50    Fariona FK-FS Daugava

4.   10.53-11.08    FK Iecava-Fortuna

5.   11.10-11.25    BFK Salaspils -FK Iecava

6.   11.28-11.43    Fariona FK-Fortuna

7.   11.45-12.00    BFK Salaspils -RFS

8.  12.03-12.18     Fariona FK-RFS

9.  12.20-12.35    BFK  Salapsils -FS Daugava

10.12.38-12.53

11.12.55-13.10    BFK Salaspils -Fariona Fk

12.13.13-13.28    FK Iecava-RFS

13.13.30-13.45 A1-B1_______________________

 

                             Aikštelė 2

 

1.   10.00-10.15   Fariona FK-FK Iecava

2.   10.18-10.33   RFS-FS Daugava

3.   10.35-10.50   Riga United-RFS

4.   10.53-11.08

5.   11.10-11.25   Riga United-FS Daugava

6.   11.28-11.43

7.   11.45-12.00   Riga United-FK Iecava

8.   12.03-12.18   FS Daugava-Fortuna

9.   12.20-12.35   Riga United-Fariona FK

10. 12.38-12.53   RFS-Fortuna

11. 12.55-13.10   FK Iecava-FS Daugava

12. 13.13-13.28   Riga United-Fortuna

13.13.30-13.45 A2-B2_______________________

 

 

                    Aikštelė 3

 

1.   10.00-10.15   Babite-Academ FC

2.   10.18-10.33   Daugavpils 1-Daugavpils 2

3.   10.35-10.50   Academ FC-Daugavpils 1

4.   10.53-11.08   Dobele-Dinamo Sauriesi

5.   11.10-11.25   Babite-Dobele

6.   11.28-11.43   Marupe-Dainamo Sauriesi

7.   11.45-12.00   Babite-Daugavpils 1

8.  12.03-12.18    Marupe-Daugavpils 1

9.  12.20-12.35    Babite-Daugavpils 2

10.12.38-12.53

11.12.55-13.10    Babite-Marupe

12.13.13-13.28    Dobele-Daugavpils 1

 

                      Aikštelė 4

 

1.   10.00-10.15   Marupe-Dobele

2.   10.18-10.33   Babite-Dinamo Sauriesi

3.   10.35-10.50    Marupe-Daugavpils 2

4.   10.53-11.08

5.   11.10-11.25   Academ FC-Daugavpils 2

6.   11.28-11.43

7.   11.45-12.00   Academ FC-Dobele

8.  12.03-12.18    Daugavpils 2-Dinamo Sauriesi

9.  12.20-12.35    Academ FC-Marupe

10.12.38-12.53    Daugavpils 1-Dinamo Sauriesi

11.12.55-13.10    Dobele-Daugavpils 2

12.13.13-13.28    Academ FC-Dinamo Sauriesi

 

 

A1-B1 13.30-13.45      1-2 vieta
A2-B2 13.30-13.45      3-4 vieta

 

 

 

2007mTarptautinio futbolo turnyro Rygoje tvarkaraštis

Spalio 19 Rygoje vyks berniukų gimusių 2007m. Tarptautinis futbolo turnyras. Jame dalyvaus net 20 komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Pateikiame turnyro tvarkaraštį:

                 BFK  SALASPILS  kauss  2007  g.

19.10.2014   Riga,Grostonas 6 b , Olimpinis Sporto Centras

 

A  grupė

1. FC Strommi 07(Est)
2. FS Metta 2007
3. SK Babite
4. Fariona FK
5. FC Rikor 2

B  grupė

1. FC Rikor 1
2. FS Metta/Riga
3. AFA Olaine
4. FC Fortuna(Lit)
5. FC Strommi 06 (est)

C grupė

1. Sitika FS 1
2. Academ FC
3. FS Metta/Kekava
4. BFC Daugava
5. LBF Daugava 2

D grupė

1. LBF Daugava 1
2. Dinamo Sauriesi
3. BFC Daugavpils
4. Marupe
5. Sitika FS 2

 

 

 

                        Aikštelė 1A grupė

 

1.10.00-10.17   FC Strommi 07-FC Rikor 2

2.10.20-10.37   FS Metta 2007-SK Babite

3.10.40-10.57   FC Strommi 07-Fariona FK

4.11.00-11.17   FS Metta 2007-FC Rikor 2

5.11.20-11.37   SK Babite-Fariona FK

6.11.40-11.57   Fc Strommi 07-FS Metta 2007

7.12.00-12.17   Fariona FK-FC Ricor 2

8.12.20-12.37   FC Strommi 07-SK Babite

9.12.40-12.57   FS Metta 2007-Fariona FK

10.13.00-13.17 SK Babite-FC Ricor 2

11.13.20-13.37 A5__________-B5_________

12.13.40-13.57 A3__________-B3_________

13.14.00-14.15 A1__________-B1_________

14.14.18-14.33 V(13)____________________

                      Aikštelė 2B grupė

 

1.10.00-10.17   FC Rikor 1-FC Strommi 2006

2.10.20-10.37   FS Metta/Riga-AFA Olaine

3.10.40-10.57   FC Rikor 1-Fortuna

4.11.00-11.17   FS Metta/Riga-FC Strommi 06

5.11.20-11.37   AFA Olaine-Fortuna

6.11.40-11.57   FC Rikor 1-FS Metta/Riga

7.12.00-12.17   Fortuna-FC Strommi 06

8.12.20-12.37   FC Rikor 1-AFA  Olaine

9.12.40-12.57   FS Metta/Riga-Fortuna

10.13.00-13.17 AFA Olaine-FC Strommi 06

11.13.20-13.37 C5__________-D5_________

12.13.40-13.57 C3__________-D3_________

13.14.00-14.15 C1__________-D1_________

14.14.18-14.33 Z(13)____________________

 

                         Aikštelė 3C grupė

 

1.10.00-10.17   Sitika FS 1-LBF Daugava 2

2.10.20-10.37   Academ FC-FS Metta/Kekava

3.10.40-10.57   Sitika FS 1-BFC Daugava

4.11.00-11.17   Academ FC-LBF Daugava 2

5.11.20-11.37   FS Metta/Kekava-Bfc Daugava

6.11.40-11.57   Sitika FS 1-Academ FC

7.12.00-12.17   BFC Daugava-LBF Daugava 2

8.12.20-12.37   Sitika FS 1-FS Metta/Kekava

9.12.40-12.57   Academ FC-BFC Daugava

10.13.00-13.17 FS Metta/Kekava-Daugava 2

11.13.20-13.37 A4__________-B4_________

12.13.40-13.57 A2__________-B2_________

                        Aikštelė 4D grupė

 

1.10.00-10.17  LBF Daugava 1-Sitika FS 2

2.10.20-10.37  Dinamo Sauriesi-Daugavpils

3.10.40-10.57  LBF Daugava 1-Marupe

4.11.00-11.17  Dinamo Sauriesi-Sitika FS 2

5.11.20-11.37  BFC Daugavpils -Marupe

6.11.40-11.57   LBF Daugava 1-Dinamo Saur.

7.12.00-12.17  Marupe-Sitika FS 2

8.12.20-12.37  LBF Daugava 1-Daugavpils

9.12.40-12.57  Dinamo Sauriesi-Marupe

10.13.00-13.17 BFC Daugavpils-Sitika FS 2

11.13.20-13.37 C4__________-D4_________

12.13.40-13.57 C2__________-D2_________

 

 

      laikas Nr. aikštelės        komandos rezultatas       vieta
13.20-13.37 1 17-20 vieta
13.20-13.37 2 17-20 vieta
13.20-13.37 3 13-16 vieta
13.20-13.37 4 13-16 vieta
13.40-13.57 1   9-12 vieta
13.40-13.57 2   9-12 vieta
13.40-13.57 3   5-8 vieta
13.40-13.57 4   5-8 vieta
14.00-14.17 1 pusfinalis
14.00-14.17 2 pusfinalis
14.20-14.37 1 1-2 vieta
14.20-14.37 2 3-4 vieta

Vilniaus „Žaibo“ futbolo turnyro tvarkaraštis

Spalio 4 dieną Vilniuje vyks berniukų, gimusių 2004m. futbolo turnyras „Rudens taurė – 2014“. Pateikiame turnyro tvarkaraštį:

Futbolo turnyras „Rudens taurė – 2014“

 

 

POGRUPIAI

 

A – pogrupis                                                    B – pogrupis

 

1. Vilniaus FA „Žalgirietis – I“                         1. Vilniaus FM „Žaibas – Balti“

2. Vilniaus FM „Audra“                                     2. Vilniaus FA „Žalgirietis – II“

3. Vilniaus FM                                                    3. Panevėžio FA

4. Vilniaus FM „Žaibas – Žali“                        4. Kauno FM „Fortūna“

 

TVARKARAŠTIS

A – POGRUPIS

 

  1. 10.30 val. – 10.48 val.                      Vilniaus FM „Audra“ – Vilniaus FA „Žalgirietis – I“
  2. 10.50 val. – 11.08 val.                      Vilniaus FM – Vilniaus FM „Žaibas – Žali“
  3. 11.10 val. – 11.28 val.                      Vilniaus FA „Žalgirietis – I“ – Vilniaus FM
  4. 11.30 val. – 11.48 val.                      Vilniaus FM „Žaibas – Žali“ – Vilniaus FA „Žalgirietis – I“
  5. 11.50 val. – 12.08 val.                      Vilniaus FM „Audra“ – Vilniaus FM
  6. 12.10 val. – 12.28 val.                      Vilniaus FM „Audra“ – Vilniaus FM „Žaibas – Žali“

 

B – POGRUPIS

 

  1. 12.40 val. – 12.58 val.                     Panevėžio FA – Vilniaus FA „Žalgirietis – II“
  2. 13.00 val. – 13.18 val.                     Vilniaus FA „Žalgirietis – II“ – Vilniaus FM „Žaibas – Balti“
  3. 13.20 val. – 13.38 val.              Kauno FM „Fortūna“ – Panevėžio FA
  4. 13.40 val. – 13.58 val.                     Vilniaus FM „Žaibas – Balti“ – Panevėžio FA
  5. 14.00 val. – 14.18 val.               Vilniaus FA „Žalgirietis – II“ – Kauno FM „Fortūna“
  6. 14.20 val. – 14.38 val.               Kauno FM „Fortūna“ – Vilniaus FM „Žaibas – Balti“

Rungtynės dėl vietų

  1. 14.45 val. – 15.05 val.                      A4 – B4 Rungtynės dėl VII vietos
  2. 15.10 val. – 15.30 val.                      A3 – B3 Rungtynės dėl V vietos
  3. 15.35 val. – 15.55 val.                      A2 – B2 Rungtynės dėl III vietos
  4. 16.00 val. – 16.20 val.                      A1 – B1 Finalas

16.30 val. Turnyro uždarymas

TARPTAUTINIAME FUTBOLO TURNYRE PANEVĖŽYJE – SIDABRO MEDALIAI!

Rugsėjo 14 dieną Panevėžyje vyko berniukų, gimusių 2004 metais futbolo turnyras. Jame dalyvavo Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ komanda, taip pat 4 komandos iš Latvijos, Vilniaus „Žaibas“, Vilniaus „Žalgirietis“ ir Panevėžio „FA“ dvi komandos.

Kauno futbolo mokykla „Fortūna“ turnyre žaidė 7 rungtynes, iškovojo 5 pergales ir 2 rungtynes baigė lygiomis. Džiugu, kad vaikinai kovojo ir parodė charakterį, bei didelį norą laimėti. Pateikiame turnyro rezultatus ir galutinę komandų lentelę:

Kauno „FM Fortūna“ – Panevėžio „FA -1“ 2-1

Kauno „FM Fortūna“ – Vilniaus „Žalgirietis“ 4-1

Kauno „FM Fortūna“ – Vilniaus „Žaibas“ 2-2

Kauno „FM Fortūna“ – Panevėžio „FA -2“ 3-1

Kauno „FM Fortūna“ – „Daugavpils“ 1-1

Kauno „FM Fortūna“ – Rygos „Supernova“ 2-1

Kauno „FM Fortūna“ – Rygos „Alberts“ 3-1

Geriausias turnyro žaidėjas „Fortūnos“ komandoje Kajus Vitulskis

A lygio varžybų galutinė turnyrinė lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, įmuštų ir praleistų įvarčių santykis, taškai):

 

1. Daugpilio BFC „Daugava- 1“

7

28 – 6

19

2. Kauno „Fortūna“

7

17 – 8

17

3. Panevėžio FA- 1

7

17 – 8

15

4. Vilniaus „Žaibas- 1“

7

6 – 10

9

5. Rygos „Supernova“

7

11 – 14

7

6. Vilniaus „Žalgirietis- 1“

7

12 – 16

6

7. Panevėžio FA- 2

7

6 – 19

4

8. Rygos JDFS „Alberts“

7

6 – 22

3

2000m. Lietuvos futbolo čempionato tvarkaraštis

2014/15 m. Lietuvos jaunių sporto mokyklų ir klubinių komandų
(2000 m.) II lygos
futbolo pirmenybių Pietų regiono I rato
TVARKARAŠTIS
2000 m. gim. .
1. Kauno FM „Tauras“-FK „Spyris“
2. Kauno FM „Fortūna“
3. Vilkaviškio SM
4. Jonavos KKSC
5. Alytaus SRC
6. Kazlų Rūdos SC
7. Druskininkų SC

 

Rugsėjo 14 d. (sekmadienis)
2000 m. gim.
11.00 v. Kazlų Rūdos SC – Kauno FM “Fortūna”

III turas
Rugsėjo 21 d. (sekmadienis)
2000 m. gim.
11.00 v. Kauno FM “Fortūna” – Alytaus SRC

IV turas
Rugsėjo 28 d. (sekmadienis)
2000 m. gim.

12.40 v. Jonavos KKSC – Kauno FM “Fortūna”

V turas
Spalio 04 d. (šeštadienis)
2000 m. gim.

12.00 v. Kauno FM “Fortūna” – Vilkaviškio SM

VII turas
Spalio 19 d. (sekmadienis)
2000 m. gim.
12.40 v. Kauno FM “Tauras-Spyris” – Kauno FM “Fortūna”

 

Futbolo mokykla „Fortūna“ sveikina su Rugsėjo 1-ąją!!!

Futbolo mokykla „Fortūna“ sveikina visus vaikus ir jų tėvelius su Rugsėjo 1-ąją, mokslo ir žinių diena. Linkime, kūrybiškumo,kantrybės, noro mokintis ir sužinoti daug naujų dalykų, taip pat linkime  kad naujame sezone sektųsi ne tik mokslai, bet ir sportas!!

 

Futbolo mokyklos „Fortūna“ kolektyvas

2004m. Futbolo turnyro Panevėžyje tvarkaraštis

Rugsėjo 14 dieną Kauno futbolo mokykla „Fortūna“ dalyvaus tarptautiniame berniukų futbolo turnyre Panevėžyje. Jame rungtyniaus komandos iš Latvijos ir Lietuvos.  Pateikiame turnyro tvarkaraštį:

TARPTAUTINIS BERNIUKŲ  (G. 2004 M) FUTBOLO  7X 7 TURNYRAS

VIDMANTO KUNCĖS (1949 – 2005) ATMINIMO TAUREI LAIMĖTI

A VARŽYBŲ TVARKARAŠTIS/ SCHEDULE

 

LAIKAS

ŽAIDŽIA

AIKŠTĖ A

SCORE

ŽAIDŽIA

AIKŠTĖ B

SCORE

11.00 VAL.

PANEVĖŽYS- BARCELONA – KAUNO FORTŪNA

 

VILNIAUS ŽAIBAS- 1 – VILNIAUS ŽALGIRIETIS- 1

 

11.30 VAL.

RYGOS SUPERNOVA- 1 – PANEVĖŽYS- WINNERS

 

RYGOS JDFS ALBERTS – DAUGAVPILS- WHITE

 

12.00 VAL.

PANEVĖŽYS- BARCELONA – VILNIAUS ŽAIBAS- 1

 

KAUNO FORTŪNA – VILNIAUS ŽALGIRIETIS- 1

 

12.30 VAL.

RYGOS SUPERNOVA- 1 – RYGOS JDFS ALBERTS

 

DAUGAVPILS- WHITE – PANEVĖŽYS- WINNERS

 

13.00 VAL.

PANEVĖŽYS- BARCELONA – VILNIAUS ŽALGIRIETIS- 1

 

VILNIAUS ŽAIBAS- 1 – KAUNO FORTŪNA

 

13.30 VAL.

RUGOS SUPERNOVA- 1 – DAUGAVPILS- WHITE

 

RYGOS  JDFS ALBERTS – PANEVĖŽYS- WINNERS

 

14.00 VAL.

PERTRAUKA

KAFIJAS

KAVA

POILSIS

14.15 VAL.

PANEVĖŽYS- BARCELONA – RYGOS SUPERNOVA- 1

 

VILNIAUS ŽAIBAS- 1 – RYGOS JDFS ALBERTS

 

14.45 VAL.

VILNIAUS ŽALGIRIETIS- 1 – DAUGAVPILS- WHITE

 

KAUNO FORTŪNA – PANEVĖŽYS- WINNERS

 

15.15 VAL.

PANEVĖŽYS- BARCELONA – RYGOS JDFS ALBERTS

 

VILNIAUS ŽAIBAS- 1 – RYGOS SUPERNOVA- 1

 

15.45 VAL.

VILNIAUS ŽALGIRIETIS1 – PANEVĖŽYS- WINNERS

 

KAUNO FORTŪNA – DAUGAVPILS- WHITE

 

16.15 VAL.

ATPŪTA

BREAK

COFFEE

RELAX

16.30 VAL.

PANEVĖŽYS BARCELONA – PANEVĖŽYS WINNERS

 

VILNIAUS ŽAIBAS- 1 – DAUGAVPILS- WHITE

 

17.00 VAL.

VILNIAUS ŽALGIRIETIS- 1 – RYGOS JDFS ALBERTS

 

KANO FORTŪNA – RYGOS SUPERNOVA- 1

 

17.30 VAL.

PANEVĖŽYS- BARCELONA – DAUGAVPILS- WHITE

 

PANEVĖŽYS- WINNERS – VILNIAUS ŽAIBAS- 1

 

18.00 VAL.

ŽALGIRIETIS- 1 – SUPERNOVA- 1

 

FORTŪNA – ALBERTS

 

 

KIEKVIENA KOMANDA SUŽAIS PO 7 RUNGTYNES. VIENŲ RUNGTYNIŲ TRUKMĖ 25 MIN.