Lietuvos mažojo futbolo čempionate

Toliau tęsiasi Lietuvos mažojo futbolo čempionatas, jame liko dalyvauti viena Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” komanda. Tai 2004 m. gimusi, bet žaidžianti  2003m.  gimimo grupėje komanda.

Patys mažiausi Lietuvos čempionato dalyviai sėkmingai įveikė pogrupio kovas, kuriose iškovojo 5 pergales ir patyrė 1 pralaimėjimą, bei pogrupyje iškovojo pirmąją vietą.

Pirmose atkrintamosiose rungtynėse mūsų futbolininkai susitiko su Kauno “Ąžuolo-Sharp” komanda. Abu susitikimai vyko Kauno futbolo manieže. Pirmose rungtynėse šeimininkai buvo “Ąžuolo” futbolininkai. Mūsiškiai rungtynes pradėjo nervingai ir niekaip nepavykdavo tiksliai užbaigti rungtynių atakų. Kova buvo labai atkakli, “Ąžuolo” futbolininkai įsiverždavo į priekį o mes greitai išlygindavom rezultatą. Susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis 4-4.

Antros rungtynės vyko kitaip, negu pirmas susitikimas. Mūsų futbolininkai žaidė ramiai ir užtikrintai ir pirmam kėlinyje pirmi įsiveržė į priekį. Tiesa, “Ąžuolo” futbolininkai išlygino rezultatą ir pirmas kėlinys baigėsi lygiosiomis 1-1. Antrame kėlinio pradžia geriau susiklostė Kauno “Ąžuolas- Sharp”  komandai,kuri pelnė įvartį ir išsiveržė į priekį 2-1, bet “Fortūnos” komandos žaidėjai nepasimetė, greitai išlygino ir dar pridėjo 4 įvarčius, ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. Rezultatu 6-2 laimėjo Kauno “Fortūnos” komanda.

Džiugu,kad tokiose rungtynėse mūsų komanda buvo susikaupusi, dėmesinga ir drausminga. Visi žaidę berniukai stengėsi iš visų jėgų, taip pat dėkojame tėveliams už gerą palaikymą, be jūsų nebūtų skambių pergalių!!!

Artimiausiu metu paaiškės “Fortūnos” komandos varžovai kitame etape.