Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ komandai tarptautinio turnyro sidabro medaliai

Sekmadienį birželio 10 dieną Juodkrantėje vyko tarptautinis berniukų, gimusių 2006 metais  futbolo turnyras „Neringos mero taurė“ kuriame rungtyniavo komandos iš Lietuvos bei Rusijos. Verta paminėti, kad Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ komanda turnyre nepralaimėjo nei vienų rungtynių ir iškovojo 1 pergalę bei tris kartus sužaidė lygiosiomis.

Pirmose turnyro rungtynėse susitikome su Klaipėdos „Koralo“ futbolininkais. Puikiai pradėję rungtynes Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ komanda įsiveržė į priekį po puikaus Metino įvarčio, vis tik rungtynių pabaigoje varžovai išlygino rezultatą ir rungtynės baigėsi 1-1.

Antrų rungtynių varžovas buvo Mažeikių „SM“ komanda. Vėl puikiai pradėjome rungtynes ir pirmavome 2-0. Abu įvarčius pelnė Airidas bet vėl pritrūko sportinės sėkmės ir koncentracijos rungtynių pabaigoje bei varžovai išlygino rungtynių rezultatą ir teisėjo švilpukas skelbė rezultatyvias lygiasias 2-2.

Trečias rungtynes prieš Kaliningrado komandą fortuniečiai pradėjo labai ryžtingai, taip nepalikdami jokių šansų svečiams iš Rusijos Kaliningrado komandai nugalėdami juos 4-0.  Visus įvarčius pelnė Augustas.

Ketvirtose rungtynėse varžovas buvo Telšių „Džiugas“. Kovingose ir lygiose rungtynėse nei vienai komandai nepavyko pasižymėti ir rezultatas buvo 0-0.

Šiame turnyre trenerio A.Jagintavičiaus auklėtiniai parodė tvirtą charakterį, gerą kovingumą ir norą laimėti.  Geriausiu mūsų komandos žaidėju pripažintas Metinas Tunc, taip pat geriausio gynėjo prizas atiteko Lukui Lukoševičiui.

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *