Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ komanda tarptautinio turnyro Panevėžyje čempionai!!!

Tarptautiniame Panevėžio futbolo turnyre Kauno „Fortūnos“ komanda (2010 m. amžiaus grupėje) tapo čempionais!

Futbolo mokyklos “Fortūna“ komanda, gimusi 2010 metais, dalyvavo 2018-05-12 tarptautiniame Panevėžio futbolo turnyre Virginijui Liubšiui 60. Panevėžyje dalyvavo 8 komandas: Panevėžio futbolo akademija, Dar Lochow (Lenkija), Marijampolės „Suduva“, SC Carnikava (Latvija), Kaliningrad (Rusija), Ozolnieki (Latvija), Vilniaus „Žaibas“ ir Kauno „Fortūna“.

Rungtynių rezultatai:

„Fortūna“ –„Žaibas“ 2:0;

„Fortūna“ – „Suduva“ 3:0;

„Fortūna“ – „Carnikava“ 2:0;

„Fortūna“ – „Dar Lochow“ 1:0;

„Fortūna“ – „Ozolnieki“ 2:3;

„Fortūna“ – „Kaliningrad“ 4:1;

„Fortūna“ – Panevėžio „FA“ 1:0.

Startą lydėjo puikus vasariškas oras, tėvelių palaikymas ir nuoširdžios jaunųjų futbolininkų emocijos. Kauno „Fortūnos“ berniukų neišgąsdino nei naujas iššūkis didelėje Panevėžio futbolo akademijos stadiono erdvėje, nei stiprus komandų meistriškumas. Visų rungtynių metu „fortūniečiai“ drąsiai kovodami dėl kiekvieno kamuolio ir demonstruodami gražų bei efektyvų žaidimą, nors vietomis ir klysdami, bet bandydami taisyti išmoktas klaidas, nesuteikė varžovams vilčių užlipti ant nugalėtojų pakylos. „Fortūniečiai“ finalinėse rungtynėse paskutinę rungtynių minutę stipriu tolimu smūgiu į viršutinį vartų kampą nuginklavo Panevėžio futbolo akademijos vartų sargą ir išsiveržė į priekį. Įvartis išjudino ir stadione susirinkusius turnyro gerbėjus, kurie negailėjo plojimų už fantastišką Kasparo Žilio smūgį. Toks įvartis pribloškė Panevėžio komandą, kuri šį mačą galiausiai pralaimėjo 1:0.

„Fortūnos“ komandos pasirodymas nepraslydo varžovų treneriams pro akis, kurie gyrė už gražų ir protingą komandos žaidimą. Esame patenkinti ir žaidimu, ir rezultatais. Džiaugiamės, kad komandos viduje atsiranda braižas, kuris sukuria puikius momentus žaidžiant su kamuoliu ne tik prie varžovo vartų ar aikštės viduryje, bet ir prie savų. Treneris pripažino geriausiu turnyro žaidėju – visą komandą, kuri siekė su atsidavimu nenukrypstamai pasiekti vis akiai gražesnį rezultatą. Be to, ne mažiau svarbu paminėti ir puikų tėvelių, ir sirgalių palaikymą, vien tik pozityvumas, motyvacija ir teigiamas skatinimas padeda berniukams tobulėti ir judėti tik į priekį.

 

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *