Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ komanda – „Ateitis Cup“ čempionai!!!

2012 metai gimusių Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ berniukų komanda tapo  futbolo turnyro „Ateitis cup“  nugalėtoja. Dvi dienas vykęs Vilniuje turnyras „Fortūnos“ komandai buvo išties pergalingas.

Mūsų mokyklos futbolininkai pirmąją turnyro dieną nugalėjo Vilniaus „Žalgirietį“ 9:2 ir Vilniaus FM „Ateitį-2“ 6:1, vienerias rungtynes sužaidė lygiosiomis su Vilniaus „Audra“ 6:6.

Antrąją turnyro dieną – pirmosiose rungtynėse įveikėme Vilniaus „Ateities“ pirmąją komandą 3-2 ir grupėje užėmėme pirmą vietą, kuri leido nukeliauti tiesiai į finalą!

Finale susirungėm su Vilniaus „Audra“ po atkaklios kovos fortūniečiai kėlė į viršų „Ateitis cup“ nugalėtojų taurę! Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo 3-2 Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ pergalę!

Berniukai per 6 turnyro rungtynes įmušė net 31 įvartį (vid. po 5 įvarčius per rungtynes) ir juos pelnė net 8 (dalyvavo 10) fortūniečiai!!!

Didelis ačiū tėveliams, kurie puikiai palaikė mus ir sukūrė puikią atmosferą, kad berniukams būtu kuo geriau rungtyniauti! „Džiugu matyti, kaip jauniausi mūsų mokyklos auklėtiniai skinasi kelią į didijį futbolą! Išties puikiai žaidė viso turnyro metu! Džiugu, kad turime puikią palaikymo komandą! Svarbiausia nesustoti, nes tai tik dar kelio pradžia!“- sakė Kauno futbolo mokyklos „Fortūnos“ 2012 metų komandos treneris Skirmantas Šeštavickas.

Zydrunas Naujokas nuotrauka.

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *