“Kaunas City Cup” futbolo turnyre sidabro medaliai 2008m. amžiaus berniukų grupė

Sekmadienį Kaune vyko “Kaunas City Cup” futbolo turnyras, kuriame rungtyniavo berniukų, gimusių 2008 metais komandos. Puikiai pasirodė Kauno futbolo mokyklos “Fortūna” komanda turnyre nepatyrusi nei vieno pralaimėjimo ir iškovojusi 3 pergales bei du kartus sužaidusi lygiomis turnyre surinko 11 taškų ir užėmė antrąją vietą. Verta paminėti kad nugalėtojais tapusius Kauno “FM Tauro” komandą mūsų futbolininkai įveikė rezultatu 2-1.

Be Kauno “FM Tauras” komandos turnyre dalyvavo ir antroji Kauno “FM Tauras” komanda (1-1), taip pat Marijampolės “Sūduva” (laimėjom 4-1), Klaipėdos “Švyturys” ( 3-3) ir Kauno raj. “Garliava” (laimėjom 3-1)  komandos.

Geriausiu turnyro žaidėju pripažinta visa mūsų komanda, kuri stengėsi žaisti kokybišką atakuojantį futbolą, palaikė vienas kitą bei džiaugėsi puikiais įvarčiais, o labiausiai turnyre sekėsi  Ryčiui Okmanui, kuris gavo specialų prizą iš turnyro organizatorių.