„Kaunas City Cup“ futbolo turnyre čempionai ir prizininkai 2011 – 2012m. amžiaus grupė

Kaune ir vėl nenugalėti! Jauniausi Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ nariai dalyvavo tradiciniame Kauno turnyre „Kaunas city cup“ kur varžėsi su Kauno, Marijampolės, Vilniaus ir Alytaus komandomis. Turnyre dalyvavo dvi mūsų futbolo mokyklos gimusios 2011 ir 2012 metais komandos. Vyresniu komandai sekėsi išties puikiai jie įveikė Alytų rezultatu 8-1, Kauno “Herojus” taip pat nugalėjo rezulatu 8-1, Vilnius “Ateitį” 9-0, Marijampolės “Sūduvą” 3-1, Kauno raj. “Feniksą” 6-0. Sunkiausia kova virė tarp mūsu mokyklos komandų, metais jaunesni davė rimtą kovą vyresniems, bet pralaimėjo rezulatu 2-1. 2011 metų komanda laimėjo visas 6-ias rungtynes ir tapo turnyro nugalėtojais, įmušę net 36 įvarčius!!!

2012 metų komandai irgi sekėsi puikiai ! Jie nugalėjo Vilnius “Ateitį” 2-1, Kauno raj. “Feniksą” 5-0, Kauno “Herojus” 2-0, Alytaus komandą 1-0 ir patyrė du pralaimėjimus prieš Marijampolę 1-3 ir jau minėtus mūsų metais vyresnius berniukus 1:2 ir liko 3 vietoje!

Norėčiau pasidžiaugti, kad pirmąjį sezoną pabaigti pavyko puikiomis nuotaikomis ir šauniais prizais! Džiugu matyti, kaip berniukai per metus patobulėjo ir įgavo drąsos! Dar rugsėjo mėnesį atėję berniukai nedrąsiai žengė pirmuosius žingsnius, o dabar kaunasi kaip tigrai! Džiugu, kad per metus pavyko sulipdyti puikią komandą ir nuostabų su pilnu idėjų tėvelių kolektyvą! Norėčiau padėkoti tėveliams už puikų palaikymą, berniukams už pastangas ir norą! – sakė 2011-2012 metais gimusių berniukų treneris Skirmantas Šeštavickas.

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *