KAFF 7X7 ČEMPIONATE ” FORTŪNOS” KOMANDA IŠKOVOJO 3-ĄJĄ PERGALĘ

Toliau tęsiasi Kauno miesto KAFF 7×7 čempionatas. Jame sėkmingai dalyvauja Kauno FM “Fortūnos” komanda gimusi 1996  ir jaunesni. Penktadienį vykusių rungtynių varžovais buvo Kauno “Admos” futbolininkai.

Nuo rungtynių pradžios rungtynių iniciatyva priklausė mūsų komandos futbolininkams, to pasekoje pirmieji įmušėme įvartį gražiu ir tiksliu smūgiu pasižymėjo Ernestas Mosvydas. Pirmas kėlinys taip ir baigėsi pirmaujant “Fortūnai ” 1-0.

Antrojo kėlinio pradžioje pavyko sėkmingai užpulti varžovus ir pelnėme dar vieną įvartį,pasižymėjo Aurimas Zulonas. Varžovai nesutriko ir sušvelino rezultatą 2-1. Po tikslių Arno Kuzminsko ir Beno Mačiūno bei Sauliaus Juočiūno įvarčio nugalėtojas tapo aiškus. Tiesa rungtynių pabaigoje varžovams pavyko sušvelninti rezultatą 5-2.

Iškovoję trečiąją pergalę 11 komandų turnyre “Fortūna” užima 5-ąją vietą turinti 9 taškus.

Sužaidėme vienas iš geriausių savo rungtynių, visas rungtynes kontroliavome kamuolį, tiksliais perdavimais ir geru judėjimu be kamuolio bei pagalba vienas kitam leido užtikrintai pirmauti. Norėtųsi, kad visas rungtynes pradėtume taip žaisti ir galėtume mėgautis futbolo žaidimu.