Futbolo turnyre Kybartuose dalyvavo net 4 futbolo mokyklos „Fortūna“ komandos

Gruodžio 9 – 10 dienomis Kybartai trumpam tapo futbolo sostine. Čia vyko futbolo turnyrai 2009m. 2010m. ir 2011m. amžiaus grupėse. Šauniai pasirodė Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ komandos,kurios turnyre iškovojo prizines vietas.

2009 m. amžiaus grupėje dalyvavo dvi futbolo mokyklos „Fortūna“ komandos. Užregistravome dvi komandas,kad mūsų auklėtiniai visi gautu užtektinai laiko pažaisti. Pirmoji „Fortūnos“ komanda turnyre iškovo 4 pergales ir kartą sužaidė lygiosiomis ir tik dėl prastesnio įmuštų – praleistų įvarčių santykio turnyre nusileido Vilniaus „Vyčio“ komandai su kuria sužaidėme lygiosiomis. Antra komanda turnyre užėmė 6-ąją vietą.

Futbolo mokyklos “Fortūna“ komanda, gimusi 2010 metais, tapo „SVEIKATA FUTSAL CUP“ turnyro nugalėtojais!!!

Rungtynių rezultatai Kybartuose:

Kauno „Fortūna“ – Vilniaus „Audra“ 3:2.

Kauno „Fortūna“ – Kybartų „Sveikata-2“ 6:0;

Kauno „Fortūna“ – Kybartų „Sveikata“ 5:0;

Kauno „Fortūna“ – Druskininkai-„2“ 5:0;

Kauno „Fortūna“ – Druskininkai 3:0.

Laukiamiausios vaikų, tėvelių ir trenerio rungtynės buvo prieš Vilniaus „Audra“ komandą. Prasta rungtynių pradžia, drausmės ir koncentracijos stoka buvo viena iš priežasčių, kuri dovanojo įvarčius varžovams. Nors ir buvo pasiekta pergalė, tačiau jaunieji futbolininkai nerealizuodami savo sukurtų progų, neparodė to, ką realiai sugeba. Likusiose rungtynėse fortūniečiai nepaliko varžovams jokių vilčių, demonstruodami puikų žaidimą – mėgavosi ir džiaugėsi futbolu. Matant komandos potencialą, fortūniečiai mokosi ir juda teisinga linkme tik į priekį. Be to, dėkojame tėveliams, palaikymas turnyro metu buvo fantastiškas!!!

 

2011 m. gimimo futbolo komanda turnyre iškovojo trečiąją vietą ir taip puikiai užbaigdami fantastišką savaitgalį Kybartuose!!!! Rezultatyviausias visų turnyrų žaidėjas tapo pačių jauniausių amžiaus grupėje žaidęs 2011 m. gimimo Nedas Čelka,kuris buvo tikras vartininkų siaubas ir pelnė per penkerias rungtynes net 16 įvarčių

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *