Futbolo mokyklos „Fortūna“ komanda karaliavo S.Dariaus ir S.Girėno stadione Kaune – tapo čempionais!!!

Futbolo mokyklos“Fortūna“komanda,gimusi 2010 metais karaliavo S.Dariaus ir S.Girėno stadione Kaune – tapo futbolo turnyro čempionais!!!

2010 m. amžiaus grupėje S. Dariaus ir S. Girėno taurei laimėti turnyre dalyvavo 11 komandų iš Vilniaus, Marijampolės, Klaipėdos, Kybartų, Kauno.

Grupės rezultatai:

Kauno Fortūna – Marijampolės Sūduva 2:0,

Kauno Fortūna  – Kauno Tauras 3-0

Kauno Fortūna – Klaipedos Baltai-2   3-1,

Kauno Fortūna Kybartų „Sveikata“ 10:0 verta pažymėti, kad net 7 įvarčius šiose rungtynėse įmušė mūsų komandos vartininkas Emilis Starkus, trumpai tapęs puolėju ir susikeitė vietomis su komandos draugu.

Kauno Fortūna – Klaipėdos FM Klaipėda 1-2.

Grupėje surinkome 12 taškų, ir pogrupyje užėmėme antrąją vietą, todėl pusfinalyje teko susikauti su kito pogrupio pirmąja komandą.

Pusfinalyje susitikimome prieš Klaipėdos „BALTAI“ jaunuosius futbolininkus ir sunkioje kovoje įveikėme 3:2.

Finale susitikom su Klaipėdos „FM Klaipėda“ komanda. Tai buvo noras atsirevanšuoti už nesekmę pogrupyje. Vyrukai buvo labai motyvuoti ir susikaupę. Todėl gražiu stiliumi ir kūrybingu žaidimu nugalėjome varžovus rezultatu 2-0.

Džiaugiamės, kad komanda parodė charakterį ir norą kovoti, bei laimėti!!! Norim padėkoti ištikimiausiems mūsų komandos fanams – tėveliams, kurie nuolat dalyvauja komandos gyvenime ir padeda vaikams kartu tobulėti palaikydami juos!!!

Paulius Adomaitis nuotrauka.

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *