Futbolo mokyklos „Fortūna“ komanda toliau nenugalima tarptautniuose futbolo turnyruose!!!

Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ komanda, gimusi 2010 metais toliau sėkmingai rungtyniauja tarptautiniuose futbolo turnyruose. Šį kartą jaunieji futbolininkai laimėjo taprtautinį futbolo turnyrą Klaipėdoje, įveikusi stiprią Kaliningrado komandą.

Turnyro rezultatai:

Kauno „Fortūna“ – Klaipėdos FM-2 2:0;

Kauno „Fortūna“ – Kaliningrado „Junost“ 3:0;

Kauno „Fortūna“ – Kretingos SM 4:1;

Kauno „Fortūna“ – Klaipėdos FM 1:1;

Kauno „Fortūna“ – Klaipėdos FM-3 1:0.

Jaunųjų futbolininkų neišgąsdino nei naujas iššūkis, nei stiprūs varžovai. Visų rungtynių metu fortūniečiai drąsiai kovodami dėl kiekvieno kamuolio ir demonstruodami gražų bei efektyvų žaidimą nepaliko varžovams vilčių aplenkti ant prizininkų vietų pakylos. Toks futbolo mokyklos „Fortūna“ komandos pasirodymas nepraslydo varžovų treneriams pro akis. Jie gyrė už gražų ir protingą mūsų komandos žaidimą. Esame patenkinti ir žaidimu, ir rezultatais. Komandos viduje jaučiasi didžiulis progresas, tačiau fortūniečiai nėra linkę „užmigti ant laurų“, kadangi siekdami vis geresnių rezultatų, vyrukai dės dar daugiau pastangų treniruočių metu.

Kauno futbolo mokyklos „Fotūna“ 2010 metų gimimo komandai, tai buvo paskutinis turnyras šiais metais. Smagi išvyka, geros nuotaikos ir emocijos, leido šiuos metus užbaigti pozityviomis natomis. Džiaugiamės ir mūsų palaikymo komanda, kuri fantastiškai palaikė net ir sunkiose epizoduose. Verta paminėti, kad mūsų komandos vartininkas Emilis Starkus buvo pripažintas geriausiu turnyro vartininku. Kauno „Fotūnos“ komandoje geriausi žaidėjai šiame turnyre buvo pripažinti:

Ąžuolas Varnauskas ir Dominykas Staliūnas.

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *