„FORTŪNOS“ KOMANDOS LIETUVOS ČEMPIONATE

Prasidėjo Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionatas. Jame 3-jose amžiaus grupėse žaidžia  Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ komandos. Tiesa, visoms trims komandoms sekasi skirtingai.

2000- aisiais  metais gimę berniukai pateko į labai stiprią grupę ir jiems sekasi sunkiausiai. Mūsų komandos pagrindą sudaro berniukai gimę 2001 – ais  metais, todėl prieš metais vyresnius sunku kovoti. Pirmose rungtynėse išvykoje pralaimėta Jonavos „KKSC“ komandai 3-15. Antrame ture „Fortūna“ susitiko su praeitų metų mažojo futbolo Lietuvos čempionais. Rungtynės vyko labai atkakliai, nors mūsų futbolininkai žaidė labai gerai ir sėkmingai kovojo su labiau patyrusia komanda, antroje rungtynių pusėje varžovai įrodė savo pranašumą ir teko patirti antrą pralaimėjimą 6-15.

2001-ais  metais gimę berniukai čempionatą pradėjo pralaimėjimu išvykoje Jonavos „KKSC“ komandai 2 – 9. Verta pažymėti, kad mūsų jaunieji futbolininkai neišnaudojo daugybės progų įvarčiui pasiekti, todėl rezultatas tikrai neatspindi kovos, vykusios aikštėje. Antrame ture „Fortūna“ susitiko su Kauno „FM Tauro“ komanda. Permainingoje kovoje išplešėme pergalę 5-4. Smagu, kad rungtynės buvo labai techniškos ir mūsų futbolininkai buvo labai gerai joms pasiruošę. Malonu, kad žaisdami namuose atrodome tikrai labai galingai ir,  kaip sakoma,  namų sienos kartais padeda 🙂  Pirmojo rato paskutiniame ture mūsų laukia šios grupės favoritė Alytaus „SRC“ komanda.

2003 – ais  metais gimusių berniukų grupėje taip pat žaidžia „Fortūnos“ komanda. Metais jaunesni futbolininkai šluoja visus nuo kelio geru žaidimu ir gerais rezultatais. Pirmajame ture išvykoje įtikinamai nugalėta Kaišiadorių „KKSC“ komanda 7-0. Antrame ture susitikome su Kazlų Rūdos jaunaisiais futbolininkais ir įveikėme varžovus 5-1. Su kiekvienomis rungtynėmis gerėjantį  žaidimą malonu žiūrėti ir tėveliams,  ir treneriui 🙂 Paskutiniame ture šį penktadienį 17 val. Sargėnų sporto salėje susitiksime su Kauno Ąžuolo-II komanda.

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *