“FORTŪNOS” KOMANDA LAIMĖJO TURNYRĄ KAUNE

Šeštadienį Kaune buvo rengiamas berniukų gimusių 2003 ir jaunesnių, 4 komandų futbolo turnyras “EURO – 2012”. Jame dalyvavo Kauno “FM Fortūna”, Kauno “Ąžuolas – 2003” , Kauno “Ąžuolas – 2004” ir Marijampolės “Sūduva”.

Pirmose rungtynėse mūsų komanda susitiko su Marijampolės “Sūduva”. Rungtynės vyko labai atkakliai. Nuo pirmų minučių “Fortūnos” komanda perėmė iniciatyvą ir sukūrė keletą pavojingų atakų prie varžovų vartų. Po vienos gražios kombinacijos ir puikaus Domo Keliuočio perdavimo įvartį pelnė Laurynas Mačionis. Pirmas kėlinys baigėsi minimalia “Fortūnos” komandos pergale.

Antrajame kėliniui tik prasidėjus Augustas Grabažis pirmu smūgiu iš aikštės vidurio padidino persvarą “Fortūnos” naudai 2-0. Rungtynėms artėjant į pabaigą Marijampolės “Sūduvos” futbolininkai sušvelnino rezultatą 2-1. Turnyro pradžia buvo labai gera, žaidėme labai gerą, komandinį futbolą.

Antrose rungtynėse susitikome su Kauno “Ąžuolo – 2003” komanda ir nepabūgome vyresnių varžovų, nenusileidome savo kovingumu ir dideliu noru laimėti. Atkaklios rungtynės baigėsi be įvarčių 0-0.

Trečiose rungtynėse susitikome su kita Kauno “Ąžuolo -2004” komanda. Kovingas ir nervingas rungtynes laimėjome 2-1.   Pirmieji įmušėme įvartį, pasižymėjo Augustas Grabažis. Varžovai išlygino rezultatą, bet Augustas Grabažis neleido varžovams pagalvoti apie pergalę ir pelnė savo antrąjį įvartį.

Turnyras buvo gera repeticija prieš kitą savaitgalį Pasvalyje vykstantį didelį 10 komandų futbolo turnyrą. Džiugu, kad geros emocijos buvo viso turnyro metu, vaikinai labai stengėsi ir parodė charakterį bei didelį norą laimėti.