„FORTŪNA“ FUTBOLO TURNYRO VILNIUJE NUGALĖTOJA!!!

Vilniuje vyko berniukų, gimusių 2004 metais, futbolo turnyras „Vilnius cup – 2012“. Jame puikiai pasirodė „Fortūnos“ komanda, kuri tapo turnyro nugalėtoja. Mūsų komanda demonstravo čempionišką charakterį ir turnyre nepralaimėjo nei vienų rungtynių.

Pateikiame turnyro pogrupyje  rezultatus:

FM „FORTŪNA“ – VILNIAUS „ŽAIBAS – 2005“  1-0

FM „FORTŪNA“ – VILNIAUS „FM – 1“ 1-1

FM „FORTŪNA“ – UTENOS „KKSC“ 4-1

Pogrupyje tik dėl prastesnio įmuštų ir praleistų įvarčių santykio užėmėm antrąją vietą ir pusfinalyje teko žaisti prieš turnyro šeimininkus Vilniaus „Žaibo“ komandą.

Rungtynės prasidėjo labai atkakliai. Nors didesnė žaidybinė persvara ir kamuolio kontrolė buvo mūsų komandos naudai, varžovai neleido atsipalaiduoti ir teko kautis iki paskutinės rungtynių sekundės. „Fortūnos“ komanda pirmavo visas rungtynes, bet varžovai du kartus išlygindavo rezultatą. Likus žaisti 3 minutes Augustas Grabažis trečią kartą išvedė „Fortūnos“ komandą į priekį ir rungtynių baigtis tapo aiški. Pergalę šventė mūsų komanda  rezultatu 3-2.

Finale susitikome su Vilniaus „FM – 1“ komanda.

Kaip ir buvo tikėtasi finalas vyko labai nervingai. Abi komandos labai norėjo laimėti. Vėl didesnė žaidybinė priklausė Kauno FM „Fortūnai“.  Tik prasidėjus rungtynėms krito pirmasis įvartis ir mūsų komanda išsiveržė į priekį. Bet varžovai nesutriko ir netrukus kiek netikėtu smūgiu išlygino rezultatą. Vis tik tą dieną „Fortūnos“ komanda buvo pajėgesnė ir persvėrė rezultatą 2-1, bei šventė pelnytą pergalę.

Mažajame finale dėl 3-čios vietos Vilniaus „Žaibas“ susitiko su Panevėžio „FA“ komanda. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1-1. Baudinius sėkmingiau mušė panevėžiečiai ir tapo bronzos medalių laimėtojais.

Geriausiu „Fortūnos“ komandos žaidėju pripažintas Augustas Grabažis, o turnyro gynėju Dovydas Šutas.

SVEIKINAME ČEMPIONUS!!!

 

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *