2008m. „Kaunas City Cup“ futbolo turnyro tvarkaraštis

Kaune, S.Dariaus ir S.Girėno stadione šį ketvirtadienį (25 dieną) vyks tarptautinis berniukų,gimusių 2008m. futbolo turnyras „Kaunas City Cup“. Turnyre dalyvaus komandos iš Lietuvos,Latvijos ir Lenkijos. Pateikiame turnyro  tvarkaraštį:

 

TVARKARAŠTIS (1 kėlinys – 12 minučių / Aikštėje: 5 žaidėjai + vartininkas)

1 aikštė                                                                      2 aikštė                                                3 aikštė

10.00 Fortūna – Ąžuolas B       10.00 Marijampolė – Nevėžis A   10.00 Kaunas – Sūduva

10.15 Ąžuolas A – Nevėžis B     10.15 Rabona – Banga                          10.15 Žiogeliai – Griunvaldas

10.30 Dinamo – Ateitis             10.30 Šiauliai – Wigry                            10.30 Nevėžis A – Ąžuolas B

10.45 Fortūna – Marijampolė  10.45 Sūduva – Nevėžis B            10.45 Kaunas – Ąžuolas A

11.00 Rabona – Ateitis           11.00 Dinamo – Banga                            11.00 Wigry – Griunvaldas

11.15 Šiauliai – Žiogeliai        11.15 Fortūna – Nevėžis A                 11.15 Marijampolė – Ąžuolas B

11.30 Sūduva – Griunvaldas 11.30 Wigry – Ąžuolas A                           11.30 Banga – Ateitis

11.45 Kaunas – Žiogeliai        11.45 Dinamo – Rabona                         11.45 Šiauliai – Nevėžis B

12.00 Ateitis – Nevėžis A    12.00 Banga – Ąžuolas B                            12.00 Wigry – Sūduva

12.15 Ąžuolas A – Griunvaldas 12.15 Fortūna – Rabona                12.15 Šiauliai – Kaunas

12.30 Dinamo – Marijampolė 12.30 Žiogeliai – Nevėžis B                   12.30 Ąžuolas B – Ateitis

12.45 Banga – Nevėžis A       12.45 Šiauliai – Sūduva                              12.45 Wigry – Kaunas

13.00 Griunvaldas – Nevėžis B 13.00 Žiogeliai – Ąžuolas A                13.00 Marijampolė – Rabona

13.15 Dinamo – Fortūna        13.25 Wigry – Nevėžis B                     13.25 ———————–

13.40 Ąžuolas B – Rabona      13.40 Griunvaldas – Kaunas                 13.40 Šiauliai – Ąžuolas A

13.55 Banga – Fortūna           13.55 Dinamo – Nevėžis A                13.55 Marijampolė – Ateitis

14.10 Žiogeliai – Wigry            14.10 Kaunas – Nevėžis B                         14.10 Sūduva – Ąžuolas A

14.25 Dinamo – Ąžuolas B       14.25 Ateitis – Fortūna                     14.25 Šiauliai – Griunvaldas

14.40 Rabona – Nevėžis A       14.40 Sūduva – Žiogeliai                      14.40 Banga – Marijampolė

14.55 A8 – B8                               14.55 A7 – B7                                           14.55 A6 – B6

15.10 A5 – B5                               15.10 A4 – B4                                             15.10 A3 – B3

15.25 A2 – B2                               15.25 A1 – B1

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *