Spalio 19 Rygoje vyks berniukų gimusių 2007m. Tarptautinis futbolo turnyras. Jame dalyvaus net 20 komandų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Pateikiame turnyro tvarkaraštį:
BFK SALASPILS kauss 2007 g.
19.10.2014 Riga,Grostonas 6 b , Olimpinis Sporto Centras
A grupė
1. | FC Strommi 07(Est) | ||||||
2. | FS Metta 2007 | ||||||
3. | SK Babite | ||||||
4. | Fariona FK | ||||||
5. | FC Rikor 2 |
B grupė
1. | FC Rikor 1 | ||||||
2. | FS Metta/Riga | ||||||
3. | AFA Olaine | ||||||
4. | FC Fortuna(Lit) | ||||||
5. | FC Strommi 06 (est) |
C grupė
1. | Sitika FS 1 | ||||||
2. | Academ FC | ||||||
3. | FS Metta/Kekava | ||||||
4. | BFC Daugava | ||||||
5. | LBF Daugava 2 |
D grupė
1. | LBF Daugava 1 | ||||||
2. | Dinamo Sauriesi | ||||||
3. | BFC Daugavpils | ||||||
4. | Marupe | ||||||
5. | Sitika FS 2 |
Aikštelė 1A grupė
1.10.00-10.17 FC Strommi 07-FC Rikor 2 2.10.20-10.37 FS Metta 2007-SK Babite 3.10.40-10.57 FC Strommi 07-Fariona FK 4.11.00-11.17 FS Metta 2007-FC Rikor 2 5.11.20-11.37 SK Babite-Fariona FK 6.11.40-11.57 Fc Strommi 07-FS Metta 2007 7.12.00-12.17 Fariona FK-FC Ricor 2 8.12.20-12.37 FC Strommi 07-SK Babite 9.12.40-12.57 FS Metta 2007-Fariona FK 10.13.00-13.17 SK Babite-FC Ricor 2 11.13.20-13.37 A5__________-B5_________ 12.13.40-13.57 A3__________-B3_________ 13.14.00-14.15 A1__________-B1_________ 14.14.18-14.33 V(13)____________________ |
Aikštelė 2B grupė
1.10.00-10.17 FC Rikor 1-FC Strommi 2006 2.10.20-10.37 FS Metta/Riga-AFA Olaine 3.10.40-10.57 FC Rikor 1-Fortuna 4.11.00-11.17 FS Metta/Riga-FC Strommi 06 5.11.20-11.37 AFA Olaine-Fortuna 6.11.40-11.57 FC Rikor 1-FS Metta/Riga 7.12.00-12.17 Fortuna-FC Strommi 06 8.12.20-12.37 FC Rikor 1-AFA Olaine 9.12.40-12.57 FS Metta/Riga-Fortuna 10.13.00-13.17 AFA Olaine-FC Strommi 06 11.13.20-13.37 C5__________-D5_________ 12.13.40-13.57 C3__________-D3_________ 13.14.00-14.15 C1__________-D1_________ 14.14.18-14.33 Z(13)____________________
|
Aikštelė 3C grupė
1.10.00-10.17 Sitika FS 1-LBF Daugava 2 2.10.20-10.37 Academ FC-FS Metta/Kekava 3.10.40-10.57 Sitika FS 1-BFC Daugava 4.11.00-11.17 Academ FC-LBF Daugava 2 5.11.20-11.37 FS Metta/Kekava-Bfc Daugava 6.11.40-11.57 Sitika FS 1-Academ FC 7.12.00-12.17 BFC Daugava-LBF Daugava 2 8.12.20-12.37 Sitika FS 1-FS Metta/Kekava 9.12.40-12.57 Academ FC-BFC Daugava 10.13.00-13.17 FS Metta/Kekava-Daugava 2 11.13.20-13.37 A4__________-B4_________ 12.13.40-13.57 A2__________-B2_________ |
Aikštelė 4D grupė
1.10.00-10.17 LBF Daugava 1-Sitika FS 2 2.10.20-10.37 Dinamo Sauriesi-Daugavpils 3.10.40-10.57 LBF Daugava 1-Marupe 4.11.00-11.17 Dinamo Sauriesi-Sitika FS 2 5.11.20-11.37 BFC Daugavpils -Marupe 6.11.40-11.57 LBF Daugava 1-Dinamo Saur. 7.12.00-12.17 Marupe-Sitika FS 2 8.12.20-12.37 LBF Daugava 1-Daugavpils 9.12.40-12.57 Dinamo Sauriesi-Marupe 10.13.00-13.17 BFC Daugavpils-Sitika FS 2 11.13.20-13.37 C4__________-D4_________ 12.13.40-13.57 C2__________-D2_________
|
laikas | Nr. aikštelės | komandos | rezultatas | vieta |
13.20-13.37 | 1 | 17-20 vieta | ||
13.20-13.37 | 2 | 17-20 vieta | ||
13.20-13.37 | 3 | 13-16 vieta | ||
13.20-13.37 | 4 | 13-16 vieta | ||
13.40-13.57 | 1 | 9-12 vieta | ||
13.40-13.57 | 2 | 9-12 vieta | ||
13.40-13.57 | 3 | 5-8 vieta | ||
13.40-13.57 | 4 | 5-8 vieta | ||
14.00-14.17 | 1 | pusfinalis | ||
14.00-14.17 | 2 | pusfinalis | ||
14.20-14.37 | 1 | 1-2 vieta | ||
14.20-14.37 | 2 | 3-4 vieta |