2004m. Turnyro „Narew cup“ Lenkijoje tvarkaraštis

Sausio 26 dieną Lenkijoje Ostraleko mieste  vyks berniukų gimusių 2004 metais futbolo turnyras. Jame dalyvaus ir Kauno futbolo mokyklos „Fortūna“ komanda.  Rungtynių trukmė 12 min.  Pateikiame turnyro tvarkaraštį:

 

Tvarkaraštis                       rocznik  2004

NAREW  CUP  2014      (26.01.2014r)

 

Nr

Val.

Mecz

Wynik meczu

Uwagi

1.

  9.00

UKS STACJA OSTROŁĘKA  – UKS MOJA OSTROŁĘKA

 

 

2.

  9.12

UKS NAREW  OSTROŁĘKA – MAKOWIANKA MAKÓW

 

 

3.

  9.24

DRAGON BIELANY               – MŁAWIANKA MŁAWA

 

 

4.

  9.36

MKS CIECHANÓW                – HETMAN BIAŁYSTOK

 

 

5.

  9.48

UKS NAREW OSTROŁĘKA  – UKS STACJA OSTROŁĘKA

 

 

6.

10.00

DRAGON BIELANY               – UKS MOJA OSTROŁĘKA

 

 

7.

10.12

MKS CIECHANÓW          – MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.

 

 

8.

10.24

FM FORTUNA                        – HETMAN BIAŁYSTOK

 

 

9.

10.36

DRAGON BIELANY              – UKS NAREW OSTROŁĘKA

 

 

10.

10.48

MKS CIECHANÓW                – UKS STACJA OSTROŁEKA

 

 

11.

11.00

HETMAN BIAŁYSTOK   – MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.

 

 

12.

11.12

FM FORTUNA                         – MŁAWIANKA MŁAWA

 

 

13.

11.24

MKS CIECHANÓW                 – DRAGON BIELANY

 

 

14.

11.36

HETMAN BIAŁYSTOK          – UKS STACJA OSTROŁĘKA

 

 

15.

11.48

MŁAWIANKA MŁAWA         – UKS MOJA OSTROŁĘKA

 

 

16.

12.00

FM FORTUNA                  – MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.

 

 

17.

12.12

HETMAN BIAŁYSTOK          – DRAGON BIELANY

 

 

18.

12.24

MŁAWIANKA MŁAWA         – UKS NAREW OSTROŁĘKA

 

 

19.

12.36

MAKOWIANKA MAKÓW     – UKS STACJA OSTROŁĘKA

 

 

20.

12.48

FM FORTUNA                         – UKS MOJA OSTROŁEKA

 

 

21.

13.00

MŁAWIANKA MŁAWA         – MKS CIECHANÓW

 

 

22.

13.12

MAKOWIANKA MAKÓW MAZ  – DRAGON BIELANY

 

 

23.

13.24

UKS MOJA OSTROŁEKA      – UKS NAREW OSTROŁĘKA

 

 

24.

13.36

FM FORTUNA                         – UKS STACJA OSTROŁĘKA

 

 

25.

13.48

MŁAWIANKA MŁAWA         – HETAMN BIAŁYSTOK

 

 

26.

14.00

UKS MOJA OSTROŁEKA      – MKS CIECHANÓW

 

 

27.

14.12

UKS STACJA OSTROŁĘKA  – DRAGON BIELANY

 

 

28.

14.24

FM FORTUNA                         – UKS NAREW OSTROŁĘKA

 

 

29.

14.36

MAKOWIANKA MAKÓW MAZ.  – MŁAWIANKA MŁAWA

 

 

30.

14.48

UKS MOJA OSTROŁĘKA      – HETMAN BIAŁYSTOK

 

 

31.

15.00

UKS NAREW OSTROŁĘKA  – MKS CIECHANÓW

 

 

32.

15.12

FM FORTUNA                         – DRAGON BIELANY

 

 

33.

15.24

UKS MOJA OSTROŁEKA      – MAKOWIANKA MAKÓW

 

 

34.

15.36

UKS STACJA OSTROŁĘKA  – MŁAWIANKA MŁAWA

 

 

35.

15.48

UKS NAREW OSTROŁĘKA  – HETMAN BIAŁYSTOK

 

 

36.

16.00

FM FORTUNA                         – MKS CIECHANÓW

 

 

 

16.15

Apdovanojimai

 

 

 

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *