2004 m. turnyro Latvijoje „Salaspils cup“ tvarkaraštis

Balandžio 22 dieną „Fortūnos“ komandos dalyvaus tarptautiniame turnyre Latvijoje „Salaspils cup“. Pateikiame turnyro tvarkaraštį:

 

   BFK  SALASPILS   LIELDIENU  KAUSS  2004 g

      22.04.2012    1 x 18 min  , Salaspils, Rudzu 2

 

                                    A grupė             

 

1.

 

BFK SALASPILS

   

 

 

 

 

 

   
 

2.

 

Imanta 1

 

 

   

 

 

 

   
 

3.

 

Liepajas Metalurgs 2

 

 

 

 

   

 

   
 

4.

 

JFC Jelgava

 

 

 

 

 

 

     

B grupė

 

1.

 

Liepajas Metalurgs 1

   

 

 

 

 

 

   
 

2.

 

Olaine

 

 

   

 

 

 

   
 

3.

RFS

 

 

 

 

   

 

 

 

 
 

4.

 

Fortuna Atzalynas(Lit)

 

 

 

 

 

 

     

 

 

 

C grupė

 

1.

 

Academ FC

           
 

2.

 

LBF Daugava

           
 

3.

 

Fortuna Versvai(Lit)

           
 

4.

 

FC Jurmala

           

 

D grupė

 

1.

 

Baltika

           
 

2.

 

UVS

           
 

3.

 

Zaibas(Lit)

           
 

4.

 

Imanta 2

           

 

 

 

                         Aikštelė 1

 

1.   11.00-11.18    BFK Salaspils-JFC Jelgava

2.   11.20-11.38  Liepaja 1-Fortuna Atzalynas

3.   11.40-11.58  BFK Salaspils-Liepaja 2

4.   12.00-12.18  Liepaja 1-Olaine

5.   12.20-12.38  BFK Salaspils-Imanta 1

6.   12.40-12.58  Liepaja 1- RFS

7.   13.00-13.18  A4-B4

8.   13.20-13.38  A2-B2

9.   13.40-13.58 Z(7)lauk.2-Z(7)lauk.3 par  11-12

10. 14.00-14.18 Z(8)lauk.2-Z(8)lauk.3 par 3-4 v.

                           Aikštelė 2

 

1.11.00-11.18  Liepaja 2-Imanta 1

2.11.20-11.38 Olaine-RFS

3.11.40-11.58 JFC Jelgava-Imanta 1

4.12.00-12.18  Fortuna Atzalynas-RFS

5.12.20-12.38  Liepaja 2-JFC Jelgava

6.12.40-12.58  Olaine-Fortuna Atzalynas

7.13.00-13.18 A3-B3

8.13.20-13.38 A1-B1

9.13.40-13.58 V(7)lauk.2-V(7)lauk.3 par 9-10

10.14.00-14.18 V(8)lauk.2-V(8)lauk.3-par 1-2 v.

                        Aikštelė 4

 

1. 11.00-11.18 FC Jurmala-Fortuna Versvai

2. 11.20-11.38  Baltika-Imanta 2

3. 11.40-11.58  LBF Daugava-FC Jurmala

4. 12.00-12.18  UVS-Imanta 2

5. 12.20-12.38  LBF Daugava-Fortuna Versvai

6. 12.40-12.58  UVS-Baltika

7. 13.00-13.18  C4-D4

8. 13.20-13.38  C2-D2

9. 13.40-13.58 Z(7) lauk.1-Z(7)lauk.4  par 15-16

10.14.00-14.18 Z(8)lauk.1-Z(8)lauk.4 par 7-8 v.

                          Aikštelė 3

 

1.11.00-11.18 Acadm FC-LBF Daugava

2.11.20-11.38  Zaibas-UVS

3.11.40-11.58 Academ FC-Fortuna Versvai

4.12.00-12.18 Baltika-Zaibas

5.12.20-12.38 Academ FC-FC Jurmala

6.12.40-12.58  Zaibas-Imanta 2

7.13.00-13.18 C3-D3

8.13.20-13.38 C1-D1

9.13.40-13.58 V(7)lauk.1-V(7)lauk.4 par 13-14

10.14.00-14.18 V(8)lauk.1-V(8)lauk.4 par 5-6 v.

 

 

 

 

1-2 vieta       _______________ — ___________________

3-4 vieta       _______________– ___________________

 

5-6 vieta       _______________–____________________

 

7-8 vieta      _______________–_____________________

 

9-10 vieta   _______________–_____________________

 

11-12 vieta  ______________–_____________________

 

13-14 vieta ________________–____________________

 

15-16 vieta________________–____________________

0 atsakymai

Komentuoti

Norite prisijungti prie diskusijos?
Parašykite ir Jūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *